Czy meble ze skóry to dobry wybór?

« wróć

Meble ze skóry – zalety

Meble ze skóry są nie do podrobienia – pasują zarówno do klasycznego, jak i do nowoczesnego pomieszczenia. Naturalna skóra jest korzystna dla każdego, nawet dla osób cierpiących na alergię. Dodatkowym atutem jest to, że nie chłonie ona nieprzyjemnych zapachów np. dymu papierosowego. Jakie jeszcze zalety mają meble ze skóry?

  • Najlepszy materiał – skóra jest naturalnym tworzywem, które potrafi dopasowywać swoją temperaturę do otoczenia. Mitem jest to, że skóra jest zimna. Skóra „oddycha”, wchłania i wydala wilgoć, niweluje nieprzyjemne zapachy z otoczenia. Nie musisz obawiać się, że mebel ze skóry np. sofa, będzie brzydko pachnieć dymem papierosowym.
  • Elastyczne tworzywo – skóra jest materiałem, który cały czas jest w ruchu. Ma właściwości, które pozwalają jej się rozciągać i kurczyć, więc nie musisz obawiać się, że odkształci się w nieodwracalny sposób. Meble ze skóry to kwintesencja funkcjonalności i elastyczności.
  • Przyjazny materiał dla alergików – meble ze skóry nie zbierają kurzu. Są bardzo łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu, w związku z tym pomagają uniknąć czynników, które wywołują alergię.
  • Wyrafinowany wygląd – żadne tworzywo nie wygląda tak elegancko jak skóra. Dodaje ona prestiżu, wygląda niesamowicie luksusowo, a bogata gama kolorystyczna pomaga stworzyć salon według Twoich oczekiwań. Skóra to nie tylko czerń i biel. Piękna turkusowa sofa, przytulny beżowy fotel, wyraziste czerwone krzesło… do wyboru do koloru!

Meble ze skóry są warte uwagi – są wygodne i funkcjonalne, doceniane przez gości i najzdrowsze dla Ciebie i Twojego otoczenia.