Innovation Living - dlaczego wybrać tego producenta?

« wróć

Istnieje kilku producentów na rynku, w którym każdy oferuje coś innego. Jeśli jednak mamy w planach stworzyć wnętrze w konkretnym stylu, to tak naprawdę do wyboru zostaje jedynie kilka marek. Przykładowo, motyw skandynawski może być stworzony jedynie przy pomocy mebli od Innovation Living, gdyż to właśnie one oferują najlepsze północne wzornictwo i funkcjonalność. Pochodzenie producenta pewnie też miało znaczenie. Dlaczego warto poznać jego produkty?

Innovation Living - funkcjonalność w skandynawskim stylu

Pomimo że motyw ten cechuje się minimalizmem i naturalnością, a więc nieskomplikowanymi wymogami, to tak naprawdę trudno jest go poprawnie zaprojektować. Przypominamy, że podstawą stylu skandynawskiego są funkcjonalne meble połączone z jasną kolorystyką wnętrza i dodatkami, które podkreślają jego spójność. Przy urządzaniu mieszkania w motywie skandynawskim najważniejsze jest więc utrzymanie prostoty, a skoro do jednych z jego filarów należą meble, to warto zacząć właśnie od nich.

Tutaj najbardziej wyróżnia się duński producent Innovation Living, który specjalizuje się m.in. w produkcji funkcjonalnych sof i narożników utrzymanych w duchu północy, ponieważ marka stawia na proste, a przy tym praktyczne projekty. Dzięki temu każdy z elementów wyposażenia ma wielowymiarowy charakter – sofy, które błyskawicznie zamieniają się w miejsca do spania lub posiadające ruchome oparcia w kilku kątach pochylenia. Nie wspominając już o pierwszorzędnej klasie wykonania, przez którą poszczególne meble jeszcze bardziej wpasowują się w standardy skandynawskiego stylu.

Wygląd mebli od Innovation Living

We wnętrzu w klimacie północy najlepiej sprawdzą się nieprzesadnie białe wyposażenie wnętrz z elementami z naturalnego drewna np. nóżkami. Nie zapomnijmy też, że w motywie tym ważną rolę odgrywa również kontrast, więc bardziej doświadczone osoby mogą połączyć inne meble w stylu skandynawskim (szafy czy komody), z ciemniejszą lub nawet kolorową sofą albo narożnikiem, co mocno zaakcentuje salon i podkreśli jego wyjątkowość. Jeśli chcesz poznać je bliżej, to sporą ofertę wypoczynków Innovation Living w dobrych cenach znajdziesz na stronie Vanillienhaus.