Jak dopasować wypoczynek/kanapę do salony pod kątem wzrostu użytkownika

« wróć

Funkcjonalność mebli wypoczynkowych determinują nie tylko takie kwestie, jak odporna na zaplamienie tapicerka czy dodatkowy moduł umożliwiający zamianę sofy w łóżko. Niezwykle ważne jest również dopasowanie zestawu do wzrostu użytkownika, co obecnie producenci osiągają chociażby poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, opierających się na przykład na elektrycznych systemach. Poszukując idealnego wypoczynku lub kanapy do własnego salonu warto więc zwrócić uwagę również na ten aspekt i zdecydować się na wprowadzenie do swojego domu wyposażenia opracowanego z myślą o zapewnieniu sobie, członkom rodziny i gościom maksymalnego komfortu.

Meble wypoczynkowe z funkcją dopasowania do wzrostu

W naszym łódzkim salonie meblowym Vanillienhaus nigdy nie spoczywamy na laurach i regularnie uzupełniamy katalog dostępnych elementów wyposażenia o nowe, często bardzo innowacyjne propozycje. Wśród wypoczynków do salonu cieszących się obecnie dużym zainteresowaniem, znajdują się przede wszystkim zestawy z funkcją dopasowania do wzrostu użytkownika. To kanapy, których siedziska można dostosować do indywidualnych potrzeb poprzez modyfikację głębokości siedziska, co bardzo korzystnie wpływa na komfort użytkowania. W celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów stosowane są dwa innowacyjne i bardzo ciekawe rozwiązania. Pierwszym z nich jest wysuwane siedzisko, które daje możliwość powiększenia jego rozmiarów nawet do 25 centymetrów, a intuicyjną i łatwą regulację zapewnia elektryczny system Glaider. Druga to przesuwane oparcia, które świetnie sprawdzają się w swojej roli i pozwalają na jeszcze lepsze dopasowanie narożnika lub sofy do indywidualnych potrzeb.

Vanillienhaus – wypoczynki odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom

Nasza oferta wypoczynków do salonu zdecydowanie wyróżnia się na rynku, ponieważ tworzona jest z myślą o tym, aby meble te zapewniały maksymalny komfort każdemu użytkownikowi. Właśnie dlatego Klienci znajdą w katalogu Vanillienhaus kanapy i narożniki wyposażone m.in. w płynną regulację głębokości siedziska. Tego typu rozwiązania to pewność, że z zestawu zadowolone będą zarówno osoby niższe, jak i te wysokie – zapraszamy!