Małe ale znaczące dodatki – czyli magia w Twoim salonie

« wróć

Właśnie skończyłeś remont, w pełni umeblowałeś swoje mieszkanie, ale czujesz, że czegoś w nim brakuje? Tworząc ofertę livingroom Łódź, współpracujemy ze specjalistami z branży aranżacyjnej, dlatego wiemy, że czasem najmniejszy detal odgrywa największą rolę. Podpowiadamy jak do modnych mebli dobrać dodatki, aby wnętrze nabrało wyrazu i w pełni dostosowywało się do Twojego stylu. 

Modne półki – uzupełnieniem dla mebli salonowych

Nie wierzysz, że tak może być? Spójrz na zaprezentowaną przez nas wizualizację wystroju wnętrza.

Elementy na niej zaprezentowane są dostępne w ofercie naszego salonu meblowego. Kolorowe półki stanowią doskonałe dopełnienie wnętrza. Do tego stanowią przydatny element wystroju. Możesz na nich ustawić inne dekoracje lub książki. Jeżeli półkę zawiesisz nad sofą lub narożnikiem będziesz mógł również korzystać z niej w tak prozaicznych sytuacjach jak picie herbaty. Półka nad wypoczynkiem to także doskonałe miejsce do umocowania lampki.


Półka wcale nie musi mieć banalnych kształtów i kolorów. Możesz zdecydować się na zamknięte formy – tak jak w przypadku naszej realizacji. Innym rozwiązaniem są półki w kształcie schodków lub zwyczajne proste grubsze półki w różnych kolorach.

Ramki na zdjęcia – dodatek do Twoich mebli w salonie

Nie wiesz, jak urozmaicić ściany swojego salonu? Nic prostszego – sięgnij po ramki na zdjęcia. Jeżeli na przykład posiadasz jasny wypoczynek w salonie, dopasuj do niego czarne lub kolorowe ramki na zdjęcia. Fotografie Twoich najbliższych lub piękne krajobrazy sprawią, że salon będzie należał w pełni do Ciebie. Każdy kto przekroczy jego próg natomiast z chęcią poogląda zdjęcia z Waszych wyjazdów i ważnych uroczystości.

Ramki to dodatek do wnętrza, który można zawieszać w równych odstępach lub postawić na spontaniczny nieregularny układ. Świetny efekt daje zawieszenie obok siebie ramek w tym samym stylu lecz w różnych rozmiarach lub kolorach. Jest to prosty trik za pomocą, którego powiększysz wnętrze, a jednocześnie sprawisz, że będzie nowoczesne i ładne.

Obrazy oraz inne dodatki do salonu

Nie lubisz bazować na wielu małych detalach? Sięgnij więc po jeden wyrazisty dodatek do aranżacji salonu – na przykład po obraz lub duży plakat. Takie elementy doskonale komponują się z modnymi meblami. W naszym salonie living room Łódź znajdziesz wiele takich propozycji aranżacyjnych. Nasze wnętrza z całą pewnością Cię zainspirują. Nie zwlekaj, przyjdź już dziś i znajdź meble idealne dla siebie i swojej rodziny.

Nasi Klienci lubią również sięgać po dodatki naturalne, takie jak duże kwiaty postawione w pobliżu wypoczynku lub komody w nietypowych kształtach, które przykuwają uwagę każdego gościa i domownika. Tego typu dodatki stanowią doskonałe dopełnienie aranżacji salonu stworzonej w głównej mierze dzięki meblom z naszego salonu living room w Łodzi.


Zapraszamy!