Narożniki i sofy modułowe do salonu nowoczesne rozwiązanie do salonu

« wróć

Meble modułowe - dlaczego warto rozważyć tę propozycję?

wypoczynek Infinity - kolekcja Livingroom - salon meblowy Łódź
Infiniti przykładowy model

System modułowy, w przypadku mebli tapicerowanych, to rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością wśród tych Klientów, którzy pragną odejść od tradycyjnych rozwiązań w urządzaniu wnętrz. Pozwala on na kreatywne zarządzanie poszczególnymi modułami sofy lub narożnika, ponieważ cała konstrukcja mebla składa się z pojedynczych elementów połączonych ze sobą zaczepami umożliwiających łatwe połączenie i rozłączenie poszczególnych brył.


Na przykład  z narożnika możemy wypiąć część, która posłuży jako fotel dla gościa w trakcie jego odwiedzin. Dzięki czemu usiądzie on na osobnym wygodnym fotelu, a puf w połączeniu z fotelem stworzy wygodny longchair. Należy też pamiętać, że przy tym rozwiązaniu zaoszczędzimy powierzchnię użytkową salonu.

W skład modułów wchodzą elementy różnych rozmiarów np. siedziska, pufy lub część narożna, co też pozwala na tworzenie indywidualnych układów mebli tapicerowanych.

W salonie meblowym w Łodzi posiadamy kilka rozwiązań i modeli  w bardzo atrakcyjnych cenach.                                                                                                                                            

Zapraszamy do salonu meblowego Vanillienhaus, living room super sofa Łódźwypoczynek modułowy - meble tapicerowane Livingroom - salon meblowy Łódź
Berni system modułowy
Berni - wypoczynek modułowy - meble tapicerowane Livingroom - salon meblowy Łódź
Berni przykładowe rozstawienie