Narożniki z funkcją spania w skórze do salonu

« wróć

Dla tych z Państwa, którzy są zainteresowani wypoczynkiem w skórze posiadamy ofertę sof i narożników w tym że  obiciu.  Przy zachowaniu najlepszych parametrów i właściwościach tego naturalnego materiału. Nasze produkty to w szczególności nowoczesne narożniki i sofy w dowolnej konfiguracji i szerokiej gamie skór włoskich, które gwarantują długoletnią elegancję. Zapoznaj się z poniższą  informacyjną.

W naszych sklepach meblowych posiadamy wypoczynki w skórze z 5 letnią gwarancją w linii mebli wypoczynkowych : styl nowoczesny, styl włoski i skandynawski. 

   

Propozycją obicia wypoczynku w wysoko gatunkowej skórze, jest skóra VERDI produkt o najwyższych oczekiwaniach pod względem estetyki, "głębokości" kolorystycznej i miękkości. Stosowana w meblach ekskluzywnych dla naszej oferty narożników i sof. Zdjęcie obok przedstawia sofę ROMANO jako pojedynczą sofę w skórze Verdi- CARBON. Ten wypoczynek jest dostępny w zakładce mebli salonowych w wielu konfiguracjach.

Właściwości skóry Verdi :skóra surowa, miękka w dotyku, jest aniliowana. Ten produkt nie posiada lakieru dzięki czemu pory skóry są nie "zatkane" i przepuszczają temperaturę otoczenia do wewnątrz wypoczynku i szybciej przyjmuje temperaturą ciała i jest "ciepła". 

Zapraszamy do naszych sklepów i poznania wypoczynków w tym że obiciu.

LEVANA to propozycja wypoczynku narożnika w skórze Terentino - BLACK. Zastosowane obicie skórzane dokładnie obrazuje na przedstawionym obok zdjęciu eleganckie ułożenie skóry w wypoczynku narożniku Levana. Podkreślając jakości skóry przy przeszyciach, i zaokrągleniach. W naszym sklepie meblowym Vanillienhaus znajdą Państwo pełną kolorystykę skór Terentino dla mebli tapicerowanych począwszy od sofy do narożnika z funkcją spania.

Właściwości skór Terentino : Produkt pochodzenia bydlęcego o grubości od 1,2 mm do 1,4 mm. W skład produktu użyto pigmentów ochronnych do późniejszej łatwej pielęgnacji przed dodaniem kolorów. Wypoczynek skórzany staje się odporny na częste zabrudzenia.

Skóra MONTANA to efekt podejścia do najwyższej dbałości i elegancję w obiciu wypoczynków w skórze. Zdjęcie obok przedstawia model sofy TASMAN w skórze MONTANA - STON, która pomimo wielu przeszyć i elementów np. zagłówków i ruchomych podłokietników jest idealnie dopracowana i gładka. Skontaktuj się z naszym sklepem meblowym i spytaj o kolorystykę i układ narożnika dla twojego wymarzonego salonu.

Właściwości Montany : produkt  semianilinowany pochodzenia bydlęcego. Zawiera gęsty golagen, dzięki czemu są miłe w dotyku i wyraźnie delikatne.