Nowe rozwiązania narożnik z funkcją spania

« wróć

Narożniki z funkcją spania pod wybór naszych klientów, nowa możliwość aranżacji wnętrza.

  Znany narożnik z funkcją spania -  Nokto z naszej oferty, który został  doceniony przez naszych klientów.  Niepowtarzalny desing w nowym detalu- nowe podłokietniki określonych u- compact. Samo wprowadzenie tej zmiany zostało odebrane podczas wystawy na targach, jako element nadający lekkości i tak szukanego minimalizmu przez wielu z Państwa.

Zamierzeniem tej zmiany było ograniczenie zajmowanej powierzchni i uzyskania maksymalnej powierzchni spania, którą może  zaoferować narożnik z funkcją spania. Samo wykończenie zostało również docenione przez architektów i projektantów wnętrz za lekkość i elastyczność tak potrzebną w tworzeniu funkcjonalnego wnętrza. 

Duża możliwość konfiguracji, to kolejny atut naszego rozwiązania w ofercie wypoczynków z funkcją spania. Sama zmiana jest praktycznie podyktowana przez klienta, który decyduje o wielkości powierzchni spania w dowolnej konfiguracji wybranego wypoczynku. Co z kolej przykuje uwagę  Państwa, to na pewno szeroki wybór tkanin AQUA CLEAN, które spełnią wysokie wymagania intensywnego użytkowania wypoczynku do salonu na co dzień i wypoczynku ze spaniem.   

ZAPRASZAMY  TYCH Z PAŃSTWA, KTÓRZY SĄ SZUKAJĄ   NAROŻNIKÓW Z FUNKCJĄ SPANIA.