Nowoczesne narożniki z funkcją spania

« wróć

Narożniki to bardzo funkcjonalne meble, które łączą w sobie praktyczność i ciekawy wygląd. Co ciekawe można lokować je nie tylko w dużych salonach, ale także w mniejszych pokojach dziennych, szczególnie gdy te drugie pełnią dodatkową rolę domowej sypialni. Kiedy i dlaczego warto zdecydować się na zakup narożnika z funkcją spania? 

Praktyczny mebel do trudnej przestrzeni

Narożnik czy tradycyjna sofa? To pytanie stawia sobie wielu klientów, którzy rozważają zakup mebli wypoczynkowych do salonu. Obydwa rozwiązania mają zarówno wady i zalety, choć wiele zależy przede wszystkim od miejsca, które mamy do zagospodarowania. Niewielki narożnik Bragi, który oferujemy naszym klientom, to doskonała opcja do niewielkich salonów w małych mieszkaniach i kawalerkach, łączy on bowiem kilka cech. Po pierwsze, gwarantuje sporo miejsca w przypadku wizyty gości, po drugie ma praktyczny kształt idealny przy niedużym metrażu i po trzecie, zapewnia miejsce do spania. Ta ostatnia opcja ma ogromne znaczenie właśnie w małych mieszkaniach, w których nie można wygospodarować dodatkowego pokoju na sypialnię.  

Duży narożnik idealny dla rodzin z dziećmi

Narożniki mogą być zarówno niedużymi, praktycznymi meblami, ale także obszernymi wypoczynkami łączącymi funkcjonalność i piękny wygląd. W przypadku drugiej opcji, polecamy m.in. model Innovation. Ten komfortowy narożnik daje możliwość dowolnego konfigurowania (sofa lub narożnik), a także posiada ruchome oparcia, które można dostosowywać do indywidualnych potrzeb domowników. Model ten sprawdzi się przede wszystkim w nieco większych pokojach dziennych, w których właściciele preferują minimalizm oraz ponadczasowy wygląd, bez kompromisów w postaci pogorszonej funkcjonalności. Takie narożniki to również doskonała opcja dla rodzin z dziećmi, uwielbiających spędzać wspólnie czas oglądając telewizję i rozmawiając, jednocześnie ciesząc się dużą wygodą. Atutem tego modelu jest oczywiście także funkcja spania, znakomita przy odwiedzinach rodziny lub znajomych.

Nowoczesne narożniki coraz częściej oferują funkcję spania, dzięki czemu są nie tylko pięknymi dodatkami wzbogacającymi wygląd wnętrza, ale także meblami o znakomitych walorach użytkowych.