Skórzane narożniki z funkcją spania do salonu

« wróć

W naszych sklepach meblowych oferujemy skórzane wypoczynki z 5-letnią gwarancją w następujących liniach: styl nowoczesny, styl włoski i styl skandynawski. 

 

Skóra VERDI – sofy dla wymagających      

Wypoczynek do salonu z obiciem z wysoko gatunkowego materiału: skóra VERDI to produkt spełniający wszelkie oczekiwania Klientów dotyczące estetyki, głębi kolorów oraz miękkości. Skóra ta stosowana jest w meblach ekskluzywnych: w tym przypadku w narożnikach i sofach. Na zdjęciu zamieszczonym obok prezentujemy sofę ROMANO w skórze VERDI- CARBON. Dostępna jest ona w różnych konfiguracjach.

Właściwości skóry VERDI: jest surowa, miękka w dotyku, aniliowana. Nie posiada lakieru, dzięki czemu pory skóry nie są zatkane, przepuszczają temperaturę otoczenia do wewnątrz wypoczynku i szybciej przyjmuje temperaturą ciała, co sprawia, że jest "ciepła". 

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów oraz zapoznania się ofertą wypoczynków w takim obiciu.

Narożnik LEVANA ze skórą Terentino

LEVANA to narożnik w skórze Terentino -BLACK. Na zamieszczonym obok zdjęciu mogą Państwo zobaczyć eleganckie ułożenie skóry w tym wypoczynku. Najwyższa jakość obicia jest też widoczna na przeszyciach i zaokrągleniach mebla. W naszym sklepie meblowym znajdą Państwo pełną kolorystykę skór Terentino dla mebli tapicerowanych: począwszy od sofy do narożnika z funkcją spania.

Właściwości skór Terentino: produkt pochodzenia bydlęcego o grubości od 1,2 mm do 1,4 mm. W czasie produkcji wykorzystane zostały pigmenty ochronne ułatwiające późniejszą  pielęgnację. Wypoczynek skórzany jest odporny na częste zabrudzenia.

Sofa TASMAN ze skórą MONTANA

Skóra MONTANA to efekt połączenia najwyższej dbałości o jakość i elegancję w obiciu skórzanym wypoczynków. Zdjęcie obok przedstawia model sofy TASMAN w skórze MONTANA-STON, która pomimo wielu przeszyć oraz elementów np. zagłówków i ruchomych podłokietników jest idealnie dopracowana i gładka. Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem meblowym i zapytania o kolorystykę oraz układ narożnika do Państwa wymarzonego salonu.

Właściwości skóry Montana: produkt  semianilinowany pochodzenia bydlęcego. Meble nią obite są miłe w dotyku i delikatne.