Sofy Innovation — charakterystyka

« wróć

Skandynawski styl zgromadził już wielu wielbicieli. Każdy, kto lubi jasne i przestronne wnętrza, a do tego szuka solidnych mebli, zwróci uwagę na propozycje duńskiej marki Innovation. To firma, która dostarcza wyroby atrakcyjne wizualnie o wielu walorach użytkowych. Można je znaleźć np. w sklepie Vanillienhaus.

Meble marki Innovation

Klasyczne sofy wcale nie muszą być nudne. Udowadnia to właśnie marka Innovation, która proponuje klasyczne meble w zupełnie innym, zaskakującym i nowoczesnym wydaniu. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników tradycyjnych rozwiązań, którzy szukają kompromisu między tym, co znane a tym, co intrygujące.

Wśród kolekcji mebli Innovation wielbiciele stylu skandynawskiego znajdą propozycje do salonu, pokoju gościnnego oraz gabinetu. Sofy zabudowane lub szezlongi będą harmonizowały z wystrojem wnętrz, w których pracujesz lub odpoczywasz.

Dlaczego warto wybrać sofy Innovation?

Sofy Innovation wyróżnia połączenie praktyczności z prostą formą i eleganckim wykończeniem. Wśród kultowych i najbardziej rozpoznawalnych projektów tej marki można wyróżnić sofy:

  • z elementami drewnianymi — podłokietnikami i nóżkami,
  • z pikowanymi elementami na oparciach i zagłówkach,
  • miękkie, odporne na ekspozycję na słońce i eksploatację materiały obiciowe utrzymane w stonowanych kolorach: granacie i szarościach,
  • z funkcją spania i pojemnikiem na pościel.

Ze względu na zastosowanie drewnianych elementów oraz na prostą formę meble Innvation przywodzą na myśl wnętrza z okresu PRL-u. Dzisiaj wracają one do łask, stanowiąc ciekawe połączenie historii z trendami skandynawskimi.