Ważne detale przy sofach i narożnikach

« wróć

Nic tak bardzo nie przesądza o charakterze produktu jak detale. Nie inaczej kwestia ta wygląda w przypadku mebli wypoczynkowych – wystarczy dobrać odpowiednie nóżki, aby perfekcyjnie dopasować wygląd sofy lub narożnika do aranżacji wnętrza w naszym domu. Jeżeli więc naszym priorytetem jest spójność, wybierając wymarzony zestaw do salonu musimy zwrócić uwagę nie tylko na kształt mebla oraz rodzaj i kolor tkaniny tapicerskiej, ale również na detale, które dopełniają wygląd wypoczynku.

Sofy i narożniki na nóżkach

Przyglądając się obecnie obowiązującym trendom w meblarstwie już na pierwszy rzut oka zauważymy, że obecnie w katalogach znanych marek dominują zestawy do salonu na nóżkach. Klienci cenią sobie tego typu sofy i narożniki z kilku względów. Przede wszystkim taki mebel wydaje się być delikatniejszy, a wrażenie wizualnej lekkości i unoszenia się w powietrzu sprawia, że nie przytłacza pomieszczenia swoimi gabarytami. Ponadto utrzymanie porządku staje się znacznie łatwiejsze, a nóżki o odpowiedniej wysokości sprawiają, że nasz robot sprzątający bez problemu usunie kurz ze wszystkich zakamarków pod sofą lub narożnikiem.

Klasyczne czy nowoczesne?

Wybierając meble wypoczynkowe dopasowujemy je do stylu wnętrza, ponieważ harmonijnie zaaranżowana przestrzeń o wiele lepiej się prezentuje. Z tego powodu Klienci obecnie równie chętnie wybierają klasyczne, jak i nowoczesne narożniki oraz sofy. Decydując się na zakup z pewnością warto zwrócić uwagę na fakt, że o charakterze modelu często decydują nie jego kolor czy rozmiar, ale właśnie kształt i wysokość zastosowanych nóżek. Dlatego właśnie ich dobór jest tak ważny i wymaga poświęcenia czasu.

Vanillienhaus – wypoczynek dopasowany pod każdym względem

Doskonale wiemy, że nóżki mogą być niezwykle eleganckim i funkcjonalnym dodatkiem do mebli. Właśnie dlatego oferujemy je w różnych wysokościach oraz kształtach, z możliwością dopasowania do prezentowanych w naszym katalogu zestawów wypoczynkowych. W sprzedaży dostępne są również te obecnie najmodniejsze i bardzo poszukiwane przez Klientów, czyli nóżki wysokie proponowane przede wszystkim w kolorze czarnym.