Wypoczynek z funkcją spania ? Narożnik lub sofa podsuwamy rozwiązania.

« wróć

Myśląc o urządzaniu naszego wnętrza stawiamy na wygląd i funkcjonalność dobranych mebli. W salonie będzie z pewnością dominował wypoczynek, którego głównym rozwiązaniem ma być funkcja spania i pojemnika na pościel. ALE ! nie jednemu z nas również przychodzi  myśl o zamianie np. dotychczasowego narożnika na sofy w celu odmienienia naszego salonu na następne parę lat.

Przy układzie mebla wypoczynkowego w  literę L mamy rozwiązanie mniej skomplikowane, i że tak powiem "standard" w jednej części funkcja rozkładanego spania, a w drugiej ewentualnie pojemnik, lub też bez schowka na pościel. A przy zmianie np. na dwie sofy lub 2+ 1 np? W wielu przypadkach na pewno ciężko może być szukanie odpowiedniego fasonu i odpowiedniej  wielkość z uzupełniającymi się funkcjami , które z osobna mają zastąpić tradycyjny narożnik z funkcją spania. Dlatego przygotowaliśmy ciekawe rozwiązanie takiego układu mebli wypoczynkowych.

 W naszej ofercie zakładce- meble wypoczynkowe z funkcją spania wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom Państwa, dostarczyliśmy rozwiązanie oferując  sof  z funkcją spania i sofę (osobną) z opcją ewentualnego pojemnika na schowanie pościeli. To rozwiązanie z pewnością ułatwi wielu z Państwa rozstrzygnięcie ewentualnej zmiany i da możliwość  odmienionej aranżacji bez konieczności zmiany swoich codziennych przyzwyczajeń i funkcjonalności. Ta oferta zawiera również opcją wyboru wielkości poszczególnych elementów zestawu wypoczynkowego sofy z funkcją spania, sofy z pojemnikiem na pościel i szerokość fotela.