Wypoczynki salonowe producenta Rom

« wróć

Dowolna konfiguracja, funkcjonalność i nowatorskie rozwiązania. Wszystko to sprawia, że dzięki producentowi ROM z łatwością możemy stworzyć sobie narożnik lub sofę o doskonałym komforcie siedzenia przy możliwości spania. W sklepie z meblami Vanillienhaus istnieje opcja ich wizualizacji w danym pomieszczeniu, a na każdy z nich dajemy aż 5 lat gwarancji – ale to tylko jedne z wielu powodów, dla których warto je poznać.

Galaxio

Ten model to synonim swobody, gdyż to właśnie on jest idealnym rozwiązaniem dla osób unikających ograniczeń. Funkcja spania oraz łatwość rozkładania przy tradycyjnym akcencie z nowoczesnymi nutami sprawią, że model Galaxio dopasuje się w każdy gust. Umożliwiamy manipulację rozmiarem co 20 cm z opcją wyboru konkretnej konfiguracji.

Fontane

Spora powierzchnia użytkowa, miękkość siedziska i masa udogodnień. Jeśli szukamy idealnego miejsca do siedzenia, to warto zainwestować w narożnik Fontane. Zadbano w nim o nowoczesną stylistykę, przez co ten luksusowy mebel bezproblemowo odnajduje się w każdych domowych wnętrzach. Wygoda, przyjemność w dotyku i wysoki kunszt wykonania wraz z konfiguracją co 20 cm sprawiają, że nie sposób nie pokochać tych modeli!

Triton

Wybierając ten model w postaci sofy lub narożnika możemy liczyć na pełen komfort i bezkompromisową jakość. Funkcja spania połączona z wypoczynkiem gwarantuje skuteczny relaks po każdym wymagającym dniu. Warto również zwrócić uwagę na ich design, gdyż meble Triton doskonale łączą się z wnętrzami urządzonymi w nowoczesnym stylu.

Panama

Jeśli chcemy sprawić sobie elegancki salon, to trudno będzie nam pominąć funkcjonalny narożnik lub sofę Panama. Uniwersalne kształty, miękkie siedziska i kunsztowne wykonanie oparcia gwarantują niespotykany poziom wygody, co docenią osoby, które chcą szybko zmienić swój salon i życie na lepsze.

Wave

Przesuwne oparcia, miękkość materiału wraz z dużą powierzchnią do siedzenia sprawią, że szybko zapomnimy o trudach dnia. Design sofy lub narożnika Wave to owoc włoskiego poczucia stylu i nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym model ten z łatwością łączy się z najpopularniejszymi motywami domowymi. Idealnie nadaje się do spędzania długich, leniwych wieczorów!