Waeve - Meble salonowe

Nowoczesna, wygodna i elegancka. Tak w kilku słowach opisać można sofę lub narożnik Wave - model zaprojektowany z myślą o zróżnicowanych potrzebach Klientów i zgodnie z aktualnie najpopularniejszymi kierunkami we wzornictwie użytkowym. To wypoczynek, który można dowolnie modyfikować i perfekcyjnie dopasować do oczekiwań zarówno pod względem wizualnym, jak i w kwestii funkcjonalności.

Czy można chcieć więcej?

Oczywiście! Sofa lub narożnik Wave to tak naprawdę klasa sama w sobie. Wybrany model umieszczony w centrum salonu sprawi, że pomieszczenie to stanie się najbardziej lubianą lokalizacją w całym domu. Zdecydowanym atutem w tym przypadku są przesuwne oparcia, dzięki którym w dowolnym momencie zmienimy pozycję, a relaks po ciężkim dniu będzie po prostu efektywniejszy. Na tak utworzonej leżance spędzimy również przyjemne, niedzielne popołudnie, w pełni ciesząc się wygodą, jaką zapewni sofa lub narożnik Wave.

Elegancja we włoskim stylu

Walory wizualne prezentowanego modelu zdecydowanie wyróżniają meble wypoczynkowe Wave na tle podobnych produktów. To świetnie wyważone połączenie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych z włoską elegancją. Możliwość modyfikacji i dobrania poszczególnych elementów zgodnie z indywidualnymi potrzebami to pewność, że sofa lub narożnik do salonu będą niczym skrojone na miarę i wykonane przez najlepszego krawca. Nie bez znaczenia jest też fakt, że meble z tej serii można zamówić wykonane w tkaninie AquaClean lub w impregnowanych skórach. Dzięki temu na powierzchni tapicerki z biegiem czasu nie pojawiają się nieestetyczne plamy

Nowoczesne meble wypoczynkowe - salon w Łodzi

Wybierając wypoczynek do domu lub mieszkania warto sięgnąć po nowoczesne meble dostępne w naszym łódzkim salonie VANILLIENHAUS. To modele, które można dowolnie modyfikować i dopasowywać do oczekiwań użytkowników. Nic dziwnego, że sofa lub narożnik Wave cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem. Elegancja, wygoda i możliwość bezproblemowej zamiany w leżankę sprawiają, że każdy użytkownik doceni wyjątkowość wyposażenia z tej serii - zachęcamy do złożenia zamówienia!