Narożniki z funkcją spania — zalety

« wróć

Każdy, kto miał okazję wypoczywać na narożniku, wie, jak komfortowym jest on meblem. Daje możliwość siedzenia, leżenia, odpoczynku z wyciągniętymi nogami lub w pozycji półleżącej. Jeśli dodatkowo ma opcję rozkładania, w kilka chwil zwiększa swoją powierzchnię, zamieniając się w wygodne łóżko dla dwóch osób. Dodatkowo świetnie prezentuje się w narożnej części pomieszczenia, a także jako mebel wizualnie oddzielający salon od kuchni i jadalni.

Zalety rozkładanych narożników

Narożniki z funkcją spania to meble znane od lat. Ich popularność nie słabnie, ponieważ Polacy bardzo często szukają rozwiązań 2w1. Zwłaszcza osoby, które ze względu na mały metraż mieszkania nie dysponują oddzielną sypialnią lub pokojem gościnnym, docenią zalety tego mebla. Najważniejsze z nich to:

  • oszczędność miejsca — mając rozkładany, narożnik nie musisz kupować oddzielnego łóżka do spania czy łóżka dla gości,
  • pojemnik na pościel — ułatwia utrzymanie porządku i przechowywanie kołdry, poduszki, prześcieradła czy koca,
  • nowoczesny design —współczesne narożniki to eleganckie meble, które są prawdziwą ozdobą pomieszczenia.
  • wysoki komfort wypoczynku —umożliwiają odpoczynek w różnych pozycjach, zapewniają podporę plecom oraz ramionom.

Rodzaje narożników z funkcją spania

W zależności od częstotliwości użytkowania, narożniki z funkcją spania ze sklepu Vanillienhaus można podzielić na codzienne i okazjonalne. Jeśli korzystasz z niego jako
z alternatywy dla łóżka sypialnianego, wybierz pierwszy model. Ma większą powierzchnię spania i lepsze wypełnienie. Meble do spania okazjonalnego mogą nie rozkładać się w całości, a tylko częściowo.