Sofy, narożniki i kanapy z funkcją spania

W ofercie naszego sklepu meblowego znajdą Państwo również szeroki wybór komfortowych rozwiązań, które doskonale spełniają swoją dekoracyjną rolę. Każdy koneser dobrego snu wie, jak ważną rolę dla wypoczynku i pełnej regeneracji organizmu stanowi wygodny materac. Niestety, z różnych względów – a najczęściej zalicza się do nich niewielki metraż – nie zawsze możemy pozwolić sobie na posiadanie wielkiego łoża. W takich właśnie sytuacjach, ale nie tylko, sprawdzają się najlepiej nasze kanapy, narożniki oraz sofy z funkcją spania. To praktyczne meble, które w ciągu dnia stanowią wygodne miejsce do siedzenia, zaś nocą zamieniają się w miękkie łóżko. Sam proces składania i rozkładania jest niezwykle prosty oraz szybki.

Sofa czy kanapa – co wybrać?

Do wyboru naszych klientów oddajemy nie tylko sofy, ale również komfortowe kanapy i narożniki z funkcją spania. Wbrew powszechnie panującej opinii, te dwa określenia nie są synonimami, a co za tym idzie – ich naprzemienne używanie jest błędem.

Kanapa to rozwiązanie sprawdzające się najlepiej w przypadku niewielkich powierzchni. W sprzedaży znaleźć można jej dwa rodzaje: pierwszym są kanapy z funkcją spania, które – jak sama nazwa wskazuje – można składać i rozkładać. Tego typu meble posiadają nierzadko wbudowane pudła służące do przechowywania pościeli. Dużą popularnością cieszą się również kanapy, których przeznaczeniem jest wyłącznie zapewnić domownikom doskonały wypoczynek, jak np. modele z funkcją relax. Zapewniają one maksymalny komfort użytku i pozwalają zregenerować siły nawet po wyjątkowo ciężkim dniu.

Sofy z funkcją spania zaś, pomimo że charakteryzują się mniejszą uniwersalnością, zapewniają ogromny komfort i wygodę użytkowania. Są bardziej miękkie oraz – zazwyczaj – posiadają oryginalniejszy design, spełniając jednocześnie swoją ozdobną rolę. Każdemu wnętrzu nadają wyjątkowego charakteru i harmonijnie współgrają ze stylem wystroju pomieszczenia.

Najlepsze sofy i narożniki do Twojego salonu

Nasze narożniki z funkcją spania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić domownikom komfort użytkowania, szybkie i sprawne rozkładanie i składanie, a także wysokiej klasy, efektowną i estetycznie wykonaną ozdobę do salonu. Stanowią również awaryjne posłanie dla gości. Narożniki wyposażone są w praktyczny pojemnik, w którym z powodzeniem można przechowywać pościel, koce lub poszewki.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą mebli w stylu skandynawskim. Znajdziesz nas w salonie w Łodzi, choć obsługujemy także klientów z województwa mazowieckiego, w tym z Warszawy.


Sofy  z funkcją spania

 

Okazjonalna funkcja spania

zobacz
Sofy  spania codziennego

 

Funkcja spania codziennego

zobacz