Sofy z funkcją spania

W ofercie naszego sklepu meblowego znajdą Państwo również szeroki wybór sof z funkcją spania. Każdy koneser dobrego snu wie, jak ważną rolę dla wypoczynku i pełnej regeneracji organizmu, stanowi wygodny materac. Niestety, z różnych względów – a najczęściej zalicza się do nich niewielki metraż – nie zawsze możemy pozwolić sobie na posiadanie wielkiego łoża. W takich właśnie sytuacjach, ale nie tylko, sprawdzają się najlepiej sofy z funkcją spania.

Sofa czy kanapa? - oto jest pytanie!

Do wyboru naszych klientów oddajemy nie tylko sofy z funkcją spania, ale również komfortowe kanapy. Wbrew powszechnie panującej opinii, te dwa określenia nie są synonimami, a co za tym idzie – ich naprzemienne używanie jest błędem. Kanapa to rozwiązanie sprawdzające się najlepiej w przypadku niewielkich powierzchni. W sprzedaży znaleźć można jej dwa rodzaje: pierwszym są kanapy z funkcją spania, które – jak sama nazwa wskazuje – można rozłożyć. Tego typu meble posiadają nierzadko wbudowane pudła służące do przechowywania pościeli. Dużą popularnością cieszą się również kanapy, służące wyłącznie do wypoczynku, jak np. kanapy z funkcją relax, które zapewniają maksymalny komfort użytku i pozwalają zregenerować siły nawet po wyjątkowo ciężkim dniu.

Sofy zaś, pomimo że charakteryzują się mniejszą uniwersalnością, zapewniają ogromny komfort i wygodę użytkowania. Są bardziej miękkie od sof oraz – zazwyczaj – posiadają oryginalniejszy designe.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą mebli w stylu skandynawskim.

Sofy  z funkcją spania

 

Okazjonalna funkcja spania

zobacz
Sofy  spania codziennego

 

Funkcja spania codziennego

zobacz